wtorek, 19 sierpnia 2014

Hejt, Hejt, Hejt

           Hej, dziś chciałabym napisać o jakże popularnym w XXI wieku hejtowaniu  ludzi przez internet. Osoby, są hejtowane za inny styl ubierania, za słuchanie innej muzyki, za inny wygląd. Ale czemu? Czemu nie mogą być inni od przeciętnej osoby? Co w tym takiego? Osoba, która hejtuje przez internet jest nikim, bo jakby miała podejść do takiej osoby i powiedzieć jej to prosto w twarz, to wiadomo, że by tego nie zrobiła, tylko udaje kozaka w internecie, bo myśli, że jest anonimowa, ale to nie prawda nikt nie jest anonimowy w sieci. Większość ludzi powie, że jest wolność słowa i może mówić co chcę. Może. Ale obrażanie innych nie wchodzi w grę. Każdy komputer ma IP i można znaleźć tę osobę, po tym numerze. Była już taka sytuacja, że dziewczyna z aska przez obraźliwe komentarze na swój temat popełniła samobójstwo, bo nie wytrzymała psychicznie. Nie wszyscy dobrze sobie radzą z hejtami. Niektórzy olewają je, a niektórzy nie wytrzymują i robią różne rzeczy, bo każdy jest inny. Radzę się zastanowić sto razy czy potrzebne jest hejtowanie kogoś i pomyślcie najpierw jak Wy byście się czuli dostając takie komentarze na swój temat. Na pewno nikomu z nas nie było by miło czytać takie rzeczy o sobie. Nie hejtujmy innych! Jeśli przeczytaliście do końca - dziękuję!


11 komentarzy:

 1. Zgadzam się. Dla mnie te całe 'hejty' są bezsensu.

  http://asianworldpoland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie hejtuje a jestem hejtowana nawet nie wiem , za co ale jakoś się tym nie przejmuje :)
  http://soul-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. hejty są wtedy gdy ktoś komuś czegoś zazdrości.. ;p ale nie powinno się tym tak przejmować.. po co sobie głowę zawracać kimś, kto tak naprawdę nic o nas nie wie (najczęściej) :)
  http://ablonde-girl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem hejty sa najczęściej przyczyną zazdrości. Wyzywa się kogoś nie umiejąc nawet stwierdzić czemu się tej osoby nie lubi albo nawet jej nie znając.. No ale cóż.. XXI wiek...
  zapraszam close-as-strangers-fanfic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. zazwyczaj hejt-zazdrość, że ty robisz to co jemu nie wyszło (lub mu się nie chciało). Ehh. Dla mnie jest to głupie, można wyrazić swoją opinie na jakiś temat.. ale żeby od razu hejtować? Dla mnie to jest żałosne..
  zapraszam do mnie --> http://wiktonix.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. obrazek mówi sam za siebie ;)

  Pozdrawiam- Steffy, xoxo ;*
  ♔pisanepasja.blogspot.com♔

  OdpowiedzUsuń
 7. Hejt jest i będzie zawsze niestety :)

  OdpowiedzUsuń
 8. niestety :(
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 9. świetny post
  zapraszam do mnie : http://justyna-bloog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. spoko blog , fajny post , zapraszam do mnie -- olsonikowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. To prawda, często we współczesnym świecie zdarzają się takie rzeczy. Ja już wiele razy tego doświadczyłam i na pewno nie jest to miłe uczucie być obmawianym, 'hejtowanym' przez innych. Ciekawie piszesz~

  Zapraszam do siebie: http://miyuu-chan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń